-
SPAR
50% SPAR
50%Gram Opvaskemaskine OM 6330-90 RT/1 Outlet
OM 6330-90 RT/1 outletEnergiklasse
E
Lydniveau
45 dB(A)
Antal kuverter
15
SPAR 2.818,-
2.777,-5.595,-Så længe lager haves
Læg i kurv -
Gram Opvaskemaskine
OM 6350-90 RT X5.899,- Læg i kurvEnergiklasse
D
Lydniveau
39 dB(A)
Antal kuverter
15
-
Scandomestic Opvaskemaskine
DWB1442WC3.339,- Læg i kurvEnergiklasse
C
Lydniveau
42 dB(A)
Antal kuverter
14
-
Siemens Opvaskemaskine
SN15ZS01CS5.999,- Læg i kurvEnergiklasse
C
Lydniveau
39 dB(A)
Antal kuverter
14
-
SPAR
34% SPAR
34%Siemens Opvaskemaskine
SN43HW03TEEnergiklasse
C
Lydniveau
46 dB(A)
Antal kuverter
13
SPAR 2.180,-
4.319,-6.499,-Så længe lager haves
Læg i kurv -
SPAR
14% SPAR
14%SMEG Opvaskemaskine
STFABCR3Energiklasse
B
Lydniveau
44 dB(A)
Antal kuverter
13
SPAR 2.000,-
11.995,-13.995,-Så længe lager haves
Læg i kurv -
SPAR
21% SPAR
21%SMEG Opvaskemaskine
STFABRD3Energiklasse
B
Lydniveau
44 dB(A)
Antal kuverter
13
SPAR 3.000,-
10.995,-13.995,-Så længe lager haves
Læg i kurv -
SMEG Opvaskemaskine
STFABWH311.995,- Læg i kurvEnergiklasse
B
Lydniveau
44 dB(A)
Antal kuverter
13
-
SPAR
31% SPAR
31%Vestfrost Opvaskemaskine
HOF OPU 6049 HVEnergiklasse
E
Lydniveau
49 dB(A)
Antal kuverter
12
SPAR 1.251,-
2.748,-3.999,-Så længe lager haves
Læg i kurv -
Whirlpool Opvaskemaskine
WUC 3C32 P3.999,- Læg i kurvEnergiklasse
D
Lydniveau
42 dB(A)
Antal kuverter
14
-
Whirlpool Opvaskemaskine
WUC 3C32 P X3.799,- Læg i kurvEnergiklasse
D
Lydniveau
42 dB(A)
Antal kuverter
14
-
Whirlpool Opvaskemaskine
WUE 2B263.999,- Læg i kurvEnergiklasse
E
Lydniveau
46 dB(A)
Antal kuverter
13
Viser 36 resultater

